Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz
Oficiální stránky: www.pavlaremax.cz

Aqua Infinity

Moderní projekt Aqua Infinity je ve výstavbě v rychle se rozvíjející oblasti Al Ahyaa mezi Hurgádou a luxusním rezortním městem El Gouna, přibližně 20 minut jízdy od mezinárodního letiště a 5 minut od El Gouna v těsném sousedství již provozovaného projektu Aqua Palms a budovaného Aqua Tropical (oba také v mé nabídce). Nachází se v druhé linii od moře, na veřejnou pláž je možné dojít za několik málo minut.

 

Projekt bude dokončen v listopadu 2024. Vzhledem k tomu, že se jedná o projekt v počáteční fázi výstavby, jsou byty nyní nabízeny za velmi výhodné ceny s možností splácení do května 2024.

 

Kromě bazénů s fontánami projekt nabídne také bazénový bar a restauraci, střešní terasu s lehátky a whirlpoolem, saunu, turecké lázně a fitness. Majitelům a uživatelům bytů budou k dispozici služby recepce, správy nemovitosti a pronajímání bytů.

V komplexu jsou na prodej byty 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk různých velikostí, ceny bytů se liší podle umístění na podlaží a výhledu.

 

Příklad cen bytů:

Studio (1+kk) s výhledem na bazén a zahradu, 37 m2 je za cenu přibl. 590.000 Kč. (podle aktuálního kurzu)

Byt 2+kk  s výhledem na bazén a zahradu, 55 m2 je za 860.000 Kč.

Při platbě „cash“ (nikoliv na splátky) se poskytuje sleva 7 %, možnost splácení bez navýšení do června 2022 (10 % při rezervaci, 20 % při uzavření smlouvy, zbytek na splátky do května 2024)

 

Byty budou předávány s osazenými elektrozásuvkami a vypínači, vybavenou koupelnou a přípravou na klimatizaci. Na podlahách budou keramické dlažby. S dalším vybavením bytu kuchyňskou linkou, nábytkem a klimatizací ráda pomohu včetně návrhu interiéru. Právní stránku prodeje zajišťuji ve spolupráci s naším právníkem v Hurgádě, pomohu také se založením bankovního účtu a pronájmem bytu.

 

Další náklady spojené s koupí této nemovitosti:

Jednorázový poplatek za údržbu projektu ve výši 15 % kupní ceny při převzetí bytu (tato částka je uložena na termínovaný vklad a údržba se hradí z vysokých úroků).

Poplatek za měřidla (elektřina, voda) přibl. 7500 Kč při převzetí bytu

Právní služba – ověření nemovitosti, sepsání smlouvy a příloh, registrace smlouvy u soudu 400 EUR

 

» Poptávka bytu v Egyptě

 

» Zpět na byty v Egyptě

 

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX Professional Partners
Všechna práva vyhrazena