Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz
Oficiální stránky: www.pavlaremax.cz

Princess Resort

 

Rezidenční projekt Princess Resort je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha, která je nejdelší a zároveň jednou z nejznámějších turistických oblastí v Hurgádě. Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací s mezinárodní kuchyní, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Rezort se buduje na celkové ploše 12,000 m2 zahrnuje pětipodlažní rezidenční budovy s celkem 410 bytovými jednotkami o velikosti od 43 m2 do 165 m2, 2 velké rodinné bazény, aqua park, restauraci a kavárnu, obchody, kino, fitness, wellness, dětské hřiště a parkoviště.  V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin denně, recepce, hotelové služby a správa nemovitosti včetně služby pronajímání bytů za jejich majitele.

 

Dokončení projektu je plánováno na prosinec 2021.

K dispozici jsou bytové jednotky typu studio (1+kk) od 43 m2, 2+kk od 45 m2 do 76 m2, 3+kk od 80 do 106 m2a byty 4+kk od 130 do 165 m2. Ceny bytů začínají od 10.500 EGP za m2 a zvyšují se s vyšším podlažím a lepším výhledem.  Například, byt 1+kk o rozloze 43 m2 na druhém podlaží s výhledem na hlavní bazény, moře a ulici Mamsha je za cenu 666.500 EGP (15.500 EGP za m2), při platbě cash se cena snižuje o 15 %.

Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, keramickými podlahami, kompletními elektrickými instalacemi, bez nábytku, kuchyňské linky a klimatizace.

Pro své klienty nechávám odborně vypracovat návrh dispozice (vybavení bytu nábytkem a spotřebiči), abychom během stavby zajistili umístění elektrických zásuvek a vývodů do správných míst. Po dokončení stavby se postarám o vybavení kompletní vybavení bytu na klíč.

Prodejem nemovitosti mé služby nekončí. Svým klientům poskytuji pomoc se vším, co by mohli potřebovat. Předám kontakty na místní poskytovatele služeb, pomohu se zařizováním bytu, poskytnu praktické informace - restaurace, obchody, služby, kontakty atd. Pomohu také s řešením daně z nemovitosti (platí se každoročně a vychází asi na 1000 EGP, ale výpočet je složitý), s otevřením bankovního účtu v Egyptě, dlouhodobými vízy. Samozřejmostí jsou právní služby.

 

» Poptávka bytu v Egyptě

 

» Zpět na byty v Egyptě

 

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX Professional Partners
Všechna práva vyhrazena