Podrobnosti o projektech

Paradise Gardens

Rozsáhlý luxusní hotelový a bytový komplex Paradise Gardens se nachází v exkluzivní resortní oblasti Sahl Hasheesh jen pár kroků od soukromé písečné pláže a golfového hřiště. Největší část projektu tvoří bytové domy, doplněné vilkami a menším hotelem pětihvězdičkového standardu, který poskytuje veškeré hotelové služby (včetně stravování all-inclusive, fitness a welness) nejen hotelovým hostům, ale i uživatelům bytů a vilek.

Projekt je hotový a připravený k okamžitému nastěhování a užívání. Majitelé mohou byty výhodně pronajímat a generovat tak zisk nebo prostředky na splácení kupní ceny. Při pořízení bytu stačí uhradit pouze 30 % ceny, byt bude předán do užívání a zbývající částka se splácí po dobu šesti let bez jakéhokoliv navýšení ceny.

Všechny byty mají výhled do středové části projektu s bazény a zahradami, z vyšších podlaží je pěkný výhled na moře. Z celkové plochy projektu 57000 m² je zastavěno pouze 20 %, zbytek tvoří rozsáhlé zahrady, bazény a odpočinkové zóny.

Vybavení bytů zahrnuje mimo jiné:

  • Keramické podlahy s mramorovým efektem v obývacím pokoji, hale a ložnicích
  • Keramické obložení v koupelně a kuchyni
  • Elektrické instalace včetně zásuvek, vypínač a přípravy na instalaci svítidel
  • TV satelitní přípojky
  • Elektrický boiler v koupelně
  • Sanitární instalace v koupelně
  • Detektor kouře
  • Klimatizaci

Příklad cen bytů (kompletní ceník a seznam dostupných bytů poskytnu na vyžádání):

Studio (1+kk) 70 m2 s výhledem na bazény 1.281.000 EGP (přibl. 1.795.000 Kč)

Byt s jednou ložnicí (2+kk) 75 m2 s výhledem na bazény a moře 1.410.000 EGP (přibl. 1.975.000 Kč)

K dispozici jsou i byty se dvěma nebo třemi ložnicemi, jednou či více koupelnami, s balkonem, nebo velkou terasou. Výhled z bytů je na bazény a zahrady ve středové části resortu, byty ve vyšších podlažích mají výhled i na moře. Některé přízemní byty mají soukromou zahrádku.

Projekt Paradise Gardens nabízí soukromou pláž jen několik kroků od vstupu do resortu. Milovníci golfu ocení tři 18 jamková golfová hřiště v sousedství.

Lokalita Sahl Hasheesh je naprosto výjimečná. Nabízí odpočinek i zábavu v čistém, vkusném a luxusním prostředí, nekonečné pláže, potápění na korálových útesech, restaurace, bary, obchůdky i příležitosti ke sportu.

Máte otázky k prodeji nemovitostí? Chcete pomoci s odhadem nemovitosti? Nebo Vás trápí financování Vašeho vysněného domova? Kontaktujte mě.

Služby

Odhad nemovitosti

Kontakty