Snímek obrazovky 2020-01-13 v 21.14.36

Informace pro stávající klienty

Na tuto stránku budu pravidelně vkládat aktuální informaci o vývoji na stavbě u bytových projektů, které jsou výstavbě. Najdete zde také termín mé příští cesty do Egypta pro případ, že se budete chtít připojit, nebo něco pomoci v Egyptě vyřídit.

Termín příští cesty do Hurgády: 26.9. - 3.10.

(Informaci o novém termínu cestu přidávám ihned poté, kdy koupím letenky. Do té doby přesný termín cesty sama nevím. Nové video o vývoji na stavbě přidám po návratu, jakmile bude zpracované)

Během mého pracovního pobytu v Egyptě většinou nedokáži rychle reagovat na vaše telefonáty, zprávy na WhatsApp, Messenger nebo e-mail, pohybuji na stavbě projektu, jsem na prohlídkách s klienty, nebo byty zařizujeme a dokončujeme, máme neustále schůzky s dodavateli. Omlouvám se proto, pokud se vám ozvu až za delší dobu, nebo dokonce až po návratu. Pokud budete mít něco neodkladného, co mi potřebujete sdělit, pošlete mi prosím raději e-mail, budu se snažit vyhovět, nebo se ozvu, až to bude možné – na WhastApp a Messenger dostávám desítky zpráv denně a musím řešit ty bezodkladné, zejména předem domluvené schůzky a úkoly, a vzhledem k tomu, jak tyto aplikace fungují a řadí zprávy po odeslání odpovědi, se může stát, že vaši zprávu v tom množství přehlédnu. Na e-mailu se vaše zpráva neztratí. Děkuji za pochopení.

Vývoj stavby projektu Al Hambra k 13. červnu 2023

Stavba projektu Al Hambra 1st Avenue pokračuje podle plánu. Developer začal zakládat poslední budovu v západní části projektu, která uzavře vnitroblok s bazénem. Na bazénu samotném a plochách vnitrobloku by se mělo začít pracovat v září/říjnu. Ve fázi 2, v části s byty s výhledem na bazén, jsou již položené dlažby v mnoha bytech i na chodbách. V západní části fáze 2 se dlažby nyní provádějí a následovat budou schodiště. V bytech jsou již většinou hotové koupelny i dlažby.

Ve fázi 3 jsou téměř ve všech bytech hotové koupelny, ve většině bytových jednotek jsou provedené i dlažby. Na chodbách všech podlaží fáze 3 se betonují podlahy a provádí se příprava na položení dlažeb.

V projektu jsou dokončovány nové kanceláře servisu zákazníkům, které najdete na 1. patře – vchod je napravo od restaurace Honey&Butter, schodiště Vás zavede do prostoru těchto kanceláří. 

Recepce projektu je již v provozu se stálou službou ve dne i v noci.

Oficiální zahájení provozu pláže by mělo nastat velmi brzy, čeká se na udělení licence na provozování plážové restaurace.

Vývoj stavby projektu Al Hambra k 29. dubnu 2023

Vývoj stavby projektu Al Hambra k 3. únoru 2023

Vývoj stavby projektu Al Hambra - stav k 10.12.2022

Vývoj stavby projektu Al Hambra - stav k 6.10.2022

Oproti mé předchozí návštěvě na konci srpna 2022 došlo k výraznému posunu ve stavbě (ve fázi 3 byl hotový pouze skelet). 

Fáze 1 – většina bytů na 1., 2. a 3. patře je hotová, zejména byty na 3. patře jsou již předané majitelům a některé i užívané. Ve fázi 1 projektu ale stále probíhají stavební práce, takže užívání s plným komfortem zatím není možné i vzhledem k napojení na fázi 2. 

Fáze 2 – všechny byty mají vyzděné dispozice a začínají se provádět hrubé omítky.

Fáze 3 – na prvním patře se začaly vyzdívat dispozice bytů

V centru projektu bylo dokončeno lití betonu do připraveného armování bazénu.

Klienti, kteří mají byty ve fázi 1, mají byty připravené na převzetí (nebo už je převzali) a jsme ve fázi zařizování bytů.

Máte otázky k prodeji nemovitostí? Chcete pomoci s odhadem nemovitosti? Nebo Vás trápí financování Vašeho vysněného domova? Kontaktujte mě.

Služby

Odhad nemovitosti

Kontakty