Nabídka bytů v Hurgádě

Snímek obrazovky 2020-01-13 v 21.14.36

V mojí nabídce najdete rezidenční projekty v mnoha oblastech Hurgády v různých cenových úrovních začínajících přibližně od 750.000 Kč za garsoniéru. Ceny bytů se liší podle lokality, vybavenosti, umístění bytu na podlaží a především výhledu (nejžádanější je výhled na moře a bazény v rezortu).

Všechny níže uvedené projekty ve výstavbě pravidelně navštěvuji, abych osobně ověřila postup a způsob dokončování. Nabízené projekty jsou také naším právníkem prověřeny po právní stránce. U mnou prodávaných bytů z „druhé ruky“ vždy znám jejich historii, aby byl prodej pro kupujícího bezpečný.

Pokud máte sami tip na jiný projekt neuvedený v mé nabídce, neváhejte se na mě obrátit, projekt prověřím a pomohu s bezpečnou koupí vaší nemovitosti.

Al Hambra 1st Avenue

Nový rezidenční komplex se soukromou pláží ve vynikající lokalitě v blízkosti centra města – DOPORUČUJEME!

Princess Resort

Nový rezidenční komplex se soukromou pláží v těsné blízkosti centra Hurgády na ulici Mamsha, sesterský projekt developera rezortu Al Hambra – byty v tomto rezortu jsou momentálně vyprodané, pokud bude k dispozici nějaký byt v „přeprodeji“, najdete zde nabídku

Royal Beach

Menší bytový rezort s vlastní pláží v oblasti Al Ahyaa, Hurgáda. V tuto chvíli jsou v tomto projektu čas od času k dispozici pouze byty v přeprodeji (od předchozího soukromého majitele). Nabídku případně sdělím na dotaz, pokud bude k dispozici.

Máte otázky k prodeji nemovitostí? Chcete pomoci s odhadem nemovitosti? Nebo Vás trápí financování Vašeho vysněného domova? Kontaktujte mě.

Služby

Odhad nemovitosti

Kontakty