Tel.: +420 724 188 933
Email: pavla.bartova@re-max.cz
Oficiální stránky: www.pavlaremax.cz

Pavla Bártová - certifikovaná realitní makléřka

Specialistka na byty v Egyptě

Juliana Beach

 

 Nově budovaný rezort Juliana Beach je situovaný v severní části Hurgády v oblasti El Ahyaa, přímo na pobřeží Rudého moře. Z většiny bytů bude nádherný výhled na Rudé moře a soukromé bazény, které budou v zimě částečně vyhřívané.

 

Rezort bude uzavřený, střežený, se soukromou písčitou pláží, bazény pro dospělé i děti. Majitelům bytů a návštěvníkům tohoto bezbariérového čtyřpodlažního rezortu bude k dispozici bazén ve středové části i na střeše, wellness a fitness centrum, dětské hřiště, restaurace u bazénu a na střeše, kavárna a obchody. V blízkosti projektu se nachází mnoho dalších hotelových rezortů, obchody a služby.

Rezort je intenzivně budován a předání bytů se očekává v polovině roku 2021.

V nabídce jsou rezidenční jednotky typu studio (1+kk), 2+kk a 3+kk. Byty budou předávány s vybavenou koupelnou, instalovanými elektrickými zásuvkami a satelitní přípojkou, bez kuchyňské linky a klimatizace. K dispozici je služba vybavení bytu na klíč, včetně návrhu, barevného řešení, dodávek a instalace.

Při koupi bytu se platí záloha ve výši 10 % hodnoty bytu při rezervaci, 20 % při podpisu smlouvy a zbytek v 16 čtvrtletních splátkách bezúročně při splacení do prosince 2021. K dispozici jsou i jiné platební kalendáře se splácením až 7 let. Při platbě "cash" poskytuje developer slevu 10 %. Financování je možné zajistit i hypotékou v ČR.

Majitelé bytů jsou povinni uhradit jednorázový poplatek za údržbu rezortu (bezpečnostní službu, údržbu bazénů, údržbu výtahů a společných prostor, veřejné osvětlení a úklid společných prostor, údržba zeleně a veřejných ploch) ve výši 10 % z ceny bytu při předání do užívání. Žádné následné poplatky za údržbu nebudou uplatňovány.

Bytové jednotky typu studio mají podlahovou plochu od 30 do 57 m2 a ceny začínají od 537000 EGP.

Bytové jednotky 2+kk mají podlahovou plochu od 43 do 77 m2 a prodávají se za ceny od 805000 EGP.

Podlahová plocha bytů 3+kk je 70 až 105 m2, ceny začínají od 1383000 EGP.

Ceník a plán rezortu zašleme na vyžádání.

Ceny za m2 bytových jednotek se liší podle velikosti, umístění na podlaží a výhledu.

Podlahová plocha bytu je podle egyptského zákona uvedena vždy včetně podílu na společných prostorách projektu, proto je nutné v tomto případě odečíst přibl. 15 - 20 %.

Ze strany Remaxu je zajištěn kompletní realitní servis - podrobné informace, prohlídky, právní servis, ověření a registrace smluv, překlady dokumentů, asistence při převzetí bytu, zajištění odborného návrhu, barevného řešení a vybavení bytu, praktické informace o pobytu v Hurgádě a další individuální služby podle potřeb klienta.

 

» Poptávka bytu v Egyptě

 

» Zpět na byty v Egyptě

 

Copyright © Pavla Bártová  |  realitní makléřka  |  RE/MAX Professional Partners
Všechna práva vyhrazena