Snímek obrazovky 2020-01-13 v 21.14.36

Al Hambra 1st Avenue

Rezidenční projekt Al Hambra 1st Avenue je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha. 

Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací s mezinárodní kuchyní, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Přímo v areálu tohoto rezidenčního projektu najdete dvě restaurace a kavárnu a především výborně zásobený hypermarket Carrefour s širokým sortimentem zboží. V blízké budoucnosti budou v areálu zprovozněny další obchody a služby, jako kadeřictví, masáže, kosmetika a další.

Tato lokalita je vynikající jak pro spokojený život v Hurgádě bez nutnosti vlastnit automobil, tak pro úspěšné pronajímání a generování zajímavého příjmu.

Popis projektu

Rezort se buduje na celkové ploše 13,200 m2 zahrnuje rezidenční budovy, velký bazén, zahradu, restaurace, obchody, služby, wellness, hypermarket a parkoviště. V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin denně, recepce, wellness, fitness centrum, restaurace, hotelové služby a správa nemovitosti.

Projekt je rozdělen na tři fáze. První z nich nabízí byty s výhledem na bulvár Mamsha a moře a bude dokončena do konce roku 2022. Byty v dalších dvou fázích budou mít výhled na bazén a ulici Mamsha, byty s jižní orientací budou mít výhled na moře a ulici Mamsha. Tyto fáze projektu budou dokončeny na jaře 2024.

Majitelé bytů budou mít k dispozici bazén a vybavenou soukromou pláž vzdálenou cca 300 m od rezidence. Samozřejmostí jsou výtahy ve všech budovách.

Popis bytů

V první fázi projektu je již většina bytů vyprodaných, zbývá ještě několik zajímavých bytů o dispozici 1+kk, 2+kk a 3+kk s výhledem na ulici Mamsha.

Druhá a třetí fáze nabízejí stále velký výběr bytů různé velikosti za výhodnější cenu. Jsou zde k dispozici pěkné bytové jednotky 1+kk (započtená velikost 49 m2) a 3+kk (zap. plocha 89 m2) s výhledem na bazén, případně na ulici Mamsha a moře.

Ceny bytů se liší podle podlaží (čím vyšší podlaží, tím vyšší cena), velikosti, výhledu a stádia dokončenosti (1., 2. a 3. fáze). Dostupnost bytů se mění a jejich ceny rostou s postupem stavby, z tohoto důvodu zde není možné vypsat všechny bytové jednotky na prodej. Nabídku některých konkrétních bytů zobrazíte kliknutím na tlačítko níže …

Bytové jednotky jsou na prodej bez vybavení (nábytku a ostatního zařízení). Na podlahách bude dlažba, kuchyňský kout bude obložený keramickými obklady, koupelna bude také s keramickými obklady a dlažbou a plně osazená zařizovacími prvky (WC, umyvadlo, sprchový kout). V bytě budou instalovány zásuvky a vypínače a bude provedena příprava pro instalaci klimatizace. Okna jsou vybavena sítí proti hmyzu.

Našim klientům nabízíme pomoc se zařízením a vybavením bytu. Před dokončením provedeme zaměření a vypracujeme prostorový návrh bytového zařízení. Klient si poté buď vybere nábytek z katalogu, nebo ho necháme vyrobit na míru podle obrázku nebo návrhu klienta. Zajistíme dodávku spotřebičů, výrobu a instalaci kuchyně na míru a dalšího zařízení. Cenu bytu lze splatit buď okamžitou platbou (cash), na kterou developer poskytuje 10% slevu ze základní ceny (v inzerátech na portále Remax je uváděna právě tato cena po slevě). Základní cenu (bez 10%) slevy je možné splácet 1 až 3 roky bezúročně. V případě zájmu o splátkový režim mě kontaktujte, sdělím vám konkrétní podmínky podle požadované délky splácení. Záloha při splácení je vždy 20 % ze základní ceny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V souladu s egyptským právem se velikost bytu uvádí včetně podílu na společných prostorách projektu. Skutečná podlahová plocha bytů je přibližně o 20 % menší – k dispozici je výkres bytu s rozměry.

Související náklady

Majitelé bytů v projektu Al Hambra jsou povinni při převzetí bytu uhradit jednorázovou částku za údržbu společných prostor projektu (výtahy, chodby, bazén, recepce, odpad atd.) ve výši 500 EGP na metr čtvereční započtené plochy. Například, pokud má pořizovaná bytová jednotka započtenou plochu 50 m2, bude tato jednorázová platba činit 25.000 EGP. 

 

Tuto částku od všech majitelů bytů uloží developer na spořící účet s vysokým úročením a z úroků financuje údržbu. Každý rok vypracuje auditované vyúčtování hospodaření a poskytne ho majitelům bytů. V případě, že vyjde záporný zůstatek, rozpočítá tuto částku mezi všechny majitele bytů v poměru k velikosti bytové jednotky. Pokud vznikne přeplatek, uloží se na další roky. Generální údržba se provádí jednou za 10 let a podílí se na ní všichni majitelé bytů.

 

Dalším nákladem hrazeným při převzetí bytu je jednorázová platba za užívání a údržbu pláže – ta se liší podle velikosti bytu (u garsoniéry a 1+kk je ve výši 15.000 EGP, u bytů 2+kk je to 25.000 a 3+kk a větších bytů činí tato částka 35.000 EGP. Následně se každý rok platí poplatek ve výši 5.000 EGP (garsoniéra a 1+kk), 8.000 EGP (2+kk), nebo 11.000 EGP (3+kk a větší). Nové upozornění – tyto ceny za pláž jsou nyní orientační, vzhledem k vysoké inflaci, která nyní v Egyptě nastala, developer plánuje mírné navýšení těchto plateb (ceník zatím není k dispozici, bude to zde uvedeno ihned jak tuto informaci dostanu).

 

Za spotřebu energií (elektřina a voda) platíte podle skutečné skutečné spotřeby, ceny jsou výrazně nižší než v ČR, měřidla budete vlastnit – při převzetí bytu uhradíte cenu měřidel podle aktuální ceny (nyní je to 10.000 EGP za elektroměr i vodoměr dohromady). Neplatí se tedy žádné pravidelné měsíční platby, energie si předplatíte formou kreditu podle svého uvážení a potom kredit čerpáte a dobíjíte, když se blíží jeho vyčerpání.

 

Kompletní vybavení bytů vás bude stát podle nároků a rozsahu 100.000 – 150.000 Kč u malých garsoniér a 150.000 až 250.000 Kč u 2+kk.

Fotogalerie

Máte otázky k prodeji nemovitostí? Chcete pomoci s odhadem nemovitosti? Nebo Vás trápí financování Vašeho vysněného domova? Kontaktujte mě.

Služby

Odhad nemovitosti

Kontakty