Snímek obrazovky 2020-01-13 v 21.14.36

Al Hambra 1st Avenue

Rezidenční projekt Al Hambra 1st Avenue je situován v těsné blízkosti centra Hurgády, na ulici El Mamsha. 

Na délce téměř 5 km najdete mnoho kaváren, restaurací s mezinárodní kuchyní, hotelů, obchodů a nočních klubů. Cesta z mezinárodního letiště trvá jen 5 minut.

Přímo v areálu tohoto rezidenčního projektu najdete dvě restaurace a kavárnu a především výborně zásobený hypermarket Carrefour s širokým sortimentem zboží. V blízké budoucnosti budou v areálu zprovozněny další obchody a služby, jako kadeřictví, masáže, kosmetika a další.

Tato lokalita je vynikající jak pro spokojený život v Hurgádě bez nutnosti vlastnit automobil, tak pro úspěšné pronajímání a generování zajímavého příjmu.

Popis projektu

Rezort se buduje na celkové ploše 13,200 m2 zahrnuje rezidenční budovy, velký bazén, zahradu, restaurace, obchody, služby, wellness, hypermarket a parkoviště. V budově bude k dispozici ostraha 24 hodin denně, recepce, wellness, fitness centrum, restaurace, hotelové služby a správa nemovitosti.

Projekt je rozdělen na tři fáze. První z nich nabízí byty s výhledem na bulvár Mamsha a moře a bude dokončena do konce roku 2022. Byty v dalších dvou fázích budou mít výhled na bazén a ulici Mamsha, byty s jižní orientací budou mít výhled na moře a ulici Mamsha. Tyto fáze projektu budou dokončeny na jaře 2024.

Majitelé bytů budou mít k dispozici bazén a vybavenou soukromou pláž vzdálenou cca 300 m od rezidence. Samozřejmostí jsou výtahy ve všech budovách.

Popis bytů

V první fázi projektu je již většina bytů vyprodaných, zbývá ještě několik zajímavých bytů o dispozici 1+kk, 2+kk a 3+kk s výhledem na ulici Mamsha.

Druhá a třetí fáze nabízejí stále velký výběr bytů různé velikosti za výhodnější cenu. Jsou zde k dispozici pěkné bytové jednotky 1+kk (započtená velikost 49 m2) a 3+kk (zap. plocha 89 m2) s výhledem na bazén, případně na ulici Mamsha a moře.

Ceny bytů se liší podle podlaží (čím vyšší podlaží, tím vyšší cena), velikosti, výhledu a stádia dokončenosti (1., 2. a 3. fáze). Dostupnost bytů se mění a jejich ceny rostou s postupem stavby, z tohoto důvodu zde není možné vypsat všechny bytové jednotky na prodej. Nabídku některých konkrétních bytů zobrazíte kliknutím na tlačítko níže …

Bytové jednotky jsou na prodej bez vybavení (nábytku a ostatního zařízení). Na podlahách bude dlažba, kuchyňský kout bude obložený keramickými obklady, koupelna bude také s keramickými obklady a dlažbou a plně osazená zařizovacími prvky (WC, umyvadlo, sprchový kout). V bytě budou instalovány zásuvky a vypínače a bude provedena příprava pro instalaci klimatizace. Okna jsou vybavena sítí proti hmyzu.

Našim klientům nabízíme pomoc se zařízením a vybavením bytu. Před dokončením provedeme zaměření a vypracujeme prostorový návrh bytového zařízení. Klient si poté buď vybere nábytek z katalogu, nebo ho necháme vyrobit na míru podle obrázku nebo návrhu klienta. Zajistíme dodávku spotřebičů, výrobu a instalaci kuchyně na míru a dalšího zařízení. Cenu bytu lze splatit buď okamžitou platbou (cash), na kterou developer poskytuje 10% slevu ze základní ceny (v inzerátech na portále Remax je uváděna právě tato cena po slevě). Základní cenu (bez 10%) slevy je možné splácet 1 až 3 roky bezúročně. V případě zájmu o splátkový režim mě kontaktujte, sdělím vám konkrétní podmínky podle požadované délky splácení. Záloha při splácení je vždy 20 % ze základní ceny.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: V souladu s egyptským právem se velikost bytu uvádí včetně podílu na společných prostorách projektu. Skutečná podlahová plocha bytů je přibližně o 20 % menší – k dispozici je výkres bytu s rozměry.

Související náklady

Majitelé bytů v projektu Al Hambra jsou povinni při převzetí bytu uhradit jednorázovou částku za údržbu společných prostor projektu (výtahy, chodby, bazén, recepce, odpad atd.) ve výši 10 % z ceny bytu (např. u bytu za 50.000 EUR to je 5.000 EUR).

Tuto částku od všech majitelů bytů uloží developer na spořící účet s vysokým úročením a z úroků financuje údržbu. Každý rok vypracuje auditované vyúčtování hospodaření a poskytne ho majitelům bytů. V případě, že vyjde záporný zůstatek, rozpočítá tuto částku mezi všechny majitele bytů v poměru k velikosti bytové jednotky. Pokud vznikne přeplatek, uloží se na další roky. Generální údržba se provádí jednou za 10 let a podílí se na ní všichni majitelé bytů.

 

Dalším nákladem hrazeným při převzetí bytu je jednorázová platba za užívání a údržbu pláže – ta se liší podle velikosti bytu (u garsoniéry a 1+kk je ve výši 15.000 EGP, u bytů 2+kk je to 25.000 a 3+kk a větších bytů činí tato částka 35.000 EGP. Následně se každý rok platí poplatek ve výši 5.000 EGP (garsoniéra a 1+kk), 8.000 EGP (2+kk), nebo 11.000 EGP (3+kk a větší). Nové upozornění – tyto ceny za pláž jsou nyní orientační, vzhledem k vysoké inflaci, která nyní v Egyptě nastala, developer plánuje mírné navýšení těchto plateb (ceník zatím není k dispozici, bude to zde uvedeno ihned jak tuto informaci dostanu).

 

Za spotřebu energií (elektřina a voda) platíte podle skutečné skutečné spotřeby, ceny jsou výrazně nižší než v ČR, měřidla budete vlastnit – při převzetí bytu uhradíte cenu měřidel podle aktuální ceny (nyní je to 10.000 EGP za elektroměr i vodoměr dohromady). Neplatí se tedy žádné pravidelné měsíční platby, energie si předplatíte formou kreditu podle svého uvážení a potom kredit čerpáte a dobíjíte, když se blíží jeho vyčerpání.

 

Kompletní vybavení bytů vás bude stát podle nároků a rozsahu 100.000 – 150.000 Kč u malých garsoniér a 150.000 až 250.000 Kč u 2+kk.


S koupí bytu také souvisí potřeba právního servisu, který poskytuje náš spolupracující egyptský advokát v Hurgádě. Servis je poskytovaný v češtině. Cena základní služby (plná moc a registrace smlouvy u soudu) je 10.000 Kč (může se měnit podle aktuálního kurzu).

Fotogalerie

Máte otázky k prodeji nemovitostí? Chcete pomoci s odhadem nemovitosti? Nebo Vás trápí financování Vašeho vysněného domova? Kontaktujte mě.

Služby

Odhad nemovitosti

Kontakty